Image Alt

Mottoria - Motor ve Motor Ekipmanları

Basında Biz MAVİŞEHİR DERGİSİ RÖPORTAJIMIZ

MAVİŞEHİR DERGİSİ RÖPORTAJIMIZ

Mehmet Bey, sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Ben Mehmet Kermekaş. İzmir Karşıyaka’da doğup büyüdüm. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezun oldum ama insanlarla daha çok iletişim kurmak istediğimi fark ettim. 30 yılı aşkın bir süre,  çoğunluğu hızlı tüketim maddeleri sektöründe çeşitli pozisyonlarda farklı ulusal ve global şirketlerde çalıştım.

Mottoria nın kuruluş hikayesi nedir?

2021 yılında, kurumsal firmalarda uzun yıllar boyunca edindiğim deneyim ve yetkinliklerimi farklı bir çalışma şekli olarak değerlendirmeye karar verdim. 25 yıldır tutkum ve hobim olan motosikleti işim haline getirme fikriyle  Mottoria adı altında ilk mağazamı açtım.  Karşıyaka’nın en işlek caddelerinden biri olan Girne Caddesi’nde hizmet veriyoruz.

Mağazanızda ne tür ürünleri bulabiliriz?

Mağazamızda iki ana ürün grubu bulunmaktadır: motosikletler ve motosiklet ekipmanları. Motosiklette SYM, Yuki Volta ve Apachi markaları yetkili  bayisiyiz. Benzinli modellerde 50cc den 500cc ye kadar Scooter, maxi scooter, touring ve cross motorlar, elektrikli modellerde ise moped, 3 tekerlekli triportörler farklı ve bunların haricinde firmaların portföyünde bulunan ATV, UTV, elektrikli bisiklet, elektrikli araba ve özel ihtiyaçlı bireyler için  engelli araçları gibi çok geniş bir ürün yelpazesi sunabiliyoruz. Farklı zevklere ve ihtiyaçlara yönelik hem iş hem de keyif amaçlı ürünler de mevcuttur.

Motosiklet kullanıcıları için vazgeçilmez olan ekipman grubunda, kask, mont, eldiven, dizlik gibi koruyucu ekipmanların yanı sıra branda, kilit, çanta gibi motosiklet aksesuarları da geniş bir yelpazede mağazamızda mevcut. Bu grubun çoğunluğu, ForteGT ve Scoyco markalı ürünlerimizden oluşuyor. 

Mağazanızdaki alışveriş deneyiminden bahseder misiniz?

Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve önceliğimiz her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Motosiklet her şeyden önce benim hobim ve tutkum. Bu yüzden öncelikli amacım karşımdakini anlamak. Öncelikle ihtiyacınız, zevkiniz ve bütçeniz doğrultusunda uygun ürün tespiti için sohbet ediyoruz.  Ardından, bu bilgileri doğru bir şekilde yorumlayarak, size en uygun ürünleri tavsiye etmek için danışmanlık veriyoruz. Eşimle birlikte çalıştığımız samimi ortamda açık ve dürüst yaklaşımımız ile keyifli ve tatminkar bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Bunun sonucunda müşterilerimizden pozitif dönüş alıyoruz ve devamında güvene dayalı, uzun süreli, kalıcı bir ilişki kuruluyor.

Siz de bizi ziyaret ederek, kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kendi motosikletinizi seçmek veya sevdiklerinize bir hediye almak  için, Mottoria olarak size en iyi seçenekleri sunmaktan mutluluk duyacağız.

MOTTORIA

Mottoria, güçlü ve çevre dostu motorlarıyla öne çıkan bir liderdir. Endüstri standartlarını aşan kalitesi ve geniş uygulama alanlarıyla Mottoria, gücü yeniden tanımlar. Geleceğin gücü için Mottoria’yı tercih edin, kuvvetin gerçek anlamını yaşayın!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

PTS-CTS: 9am - 18pm
Girne Bulvarı No:192/A Karşıyaka - İzmir
0538 020 50 39
0232 999 80 94
info@mottoria.com